Sajtostejfölösketchuposlángos:)

Hàla

Ma reggel gyereksírásra keltem. Így megy ez lassan 8 hónapja. Éjszaka 5-ször keltünk, tegnap 8-szor, azelőtt 11-szer. Ma reggel felkeltem és mégis… belémcsapott a felismerés, hogy mennyire hálásnak kell lennünk mindazért, amink van. A mindennapok varázsa és nehézsége sokszor próbára tesz, mintsem eszembe jutna köszönetet mondani és megélni minden pillanatot, ami csodaként történik meg velünk. […] Tovább

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!